Wielka Liga Czytelników

Zakończył swoje potyczki tegoroczny, ogólnopolski konkurs czytelniczy „Wielka Liga Czytelników”. Marcowy, szkolny test półfinałowy wyłonił spośród 17 uczestników trzech uczniów w kategorii klasy I-III z największą ilością punktów, którzy 9 maja, jako drużyna reprezentowali naszą szkołę w finałowym teście online.
Mistrzowie Szkoły: Mikołaj Preuss 3b, Jan Gacek 2b, Tymek Satoła 3a w teście finałowym zdobyli 165/170 pkt. i zajęli I miejsce, uzyskując tytuł Mistrza Polski.

Brawa i gratulacje!
Uczestnicy Konkursu z tytułem Znakomitego Czytelnika Szkoły, to:
Natalia Dzwigoł i Antoni Płocharczyk 1a, Wojciech Klapsia 1b, Aleksandra Żelazo 1s, Kinga Kacprzak i Amelia Wardach 2b, Tymek Bortlik, Lilia Wójcik i Anna Wydrzyńska 3a, Szymon Kuźnik 3b, Anna Kwiatkowska 4b, Wojciech Majchrzak 4c, Dominik Nowak 5a, Agata Muras 7a.


Naszym Mistrzom i Znakomitym Czytelnikom oraz ich Rodzicom składamy wyrazy uznania
i gratulacje!

Dziękujemy za współpracę i wspólną przygodę w krainie książek, zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Leave a Reply

Skip to content