FINAŁ XXII POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O JANIE PAWLE II i BŁOGOSŁAWIONYM CARLO ACUTISIE

18 kwietnia 2024 r. drużyna naszej szkoły w składzie: Zoja Foltyn – kl. VI a, Magdalena Dzwonkowska – kl. VII b, Oliwia Martyna – kl. VII b wzięła udział w finale konkursu o Świętym Janie Pawle II i Błogosławionym Carlo Acutisie organizowanym tradycyjnie przez ZSP w Rudziczce.

Finał składał się z II części:

I część pisemna – drużynowe rozwiązanie testu o św. Janie Pawle II.

II część ustna – drużyna losowała pytania, na które lider zespołu udzielał ustnej odpowiedzi przed komisją i wszystkimi uczestnikami oraz opiekunami.

W konkursie brało udział 13 zespołów szkolnych z rejonu Żor, Suszca oraz Pawłowic.

Nasza drużyna, mimo że w tym roku nie zajęła miejsca na podium to i tak wykazała się wielką znajomością biografii Karola Wojtyły – Jana Pawła II oraz Carlo Acutisa. Zdobyła nowe doświadczenia oraz w miłej atmosferze przy pięknych utworach muzycznych w wykonaniu uczniów spędziła czwartkowy dzień.

GRATULUJEMY udziału w konkursie i życzymy dalszych sukcesów😊

Organizatorom ZSP w Rudziczce z p. Małgorzatą Kanią na czele – DZIĘKUJEMY za miłe przyjęcie 😊

Uczniów do konkursu przygotowała katechetka Mariola Karwot

 

Skip to content