Rejonowy Konkurs Plastyczny

„Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” – na podstawie Ewangelii według św. Marka.

– etap szkolny!

Jak co roku w miesiącu kwietniu uczniowie klas I – III w ramach lekcji religii wykonują pracę plastyczne. Celem jest wyłonienia uczniów, którzy będą nas reprezentować w Rejonowym Konkursie Plastycznym. W tym roku temat konkursu to „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.

Przedmiotem konkursu było wykonanie przez uczniów pracy plastycznej na formacie A4 w której uczeń zaprezentował jeden wybrany przez siebie temat:

• Córka Jaira 5,21-24; 35-43

• Jezus w Nazarecie 6,1-6

• Córka Syrofenicjanki 7,24-30

• Rozmnożenie chleba 8,1-9

• Niebezpieczeństwo bogactw 10,23-27

• Wdowi grosz 12,41-44

• Wniebowstąpienie 16,19-20

Z pośród prac wykonanych przez uczniów komisja w składzie p. Marzena Paździor oraz p. Mariola Karwot oraz p. Jolanta Ryba wyłoniły zwycięzców:

I miejsce kl. I – Natalia Tomanek kl. I a

I miejsce kl. II – Swiatoslaw Bereziuk kl. II b

I miejsce kl. III – Nadia Krawczyńska III a

Wszystkim dzieciom dziękujemy za zaangażowanie, zwycięzcą Gratulujemy 😊 i życzymy powodzenia w etapie rejonowym, który odbędzie się 9.05.2024 roku.

Organizatorem konkursu była p. Mariola Karwot oraz p. Jolanta Ryba