Powiatowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych

W piątkowy poranek uczniowie naszej szkoły wyruszyli do Hali Sportowej, gotowi do rywalizacji i pokazania swoich umiejętności w Powiatowym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych. W zawodach uczestniczyli uczniowie z klasy 2 a i s, 3 a i b oraz 4 a, b i c.

Nasi uczniowie spisali się na medal, dzielnie walcząc w każdej konkurencji. Od pierwszego momentu pokazali determinację i zaangażowanie, niezależnie od rywalizacji sportowej. Wszyscy wykazali się nie tylko umiejętnościami fizycznymi, ale także duchem rywalizacji i współpracy z kolegami z zespołu. Ich wysiłek i determinacja z pewnością zasługują na uznanie i podziw.

Spośród ośmiu szkół podstawowych, nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsce w klasach 2, 3 i 4 oraz pierwsze miejsce dla całego zespołu. Teraz cała drużyna będzie reprezentować miasto Żory na zawodach rejonowych w Rybniku, gdzie będą walczyć o pierwsze miejsce.

Wielkie podziękowania dla pani Teresy Kuczmierczyk i pani Violetty Salińskiej za przygotowanie uczniów do zawodów.

Skip to content