II edycja akcji szkolnej Adidas Running

Drodzy uczniowie i nauczyciele zakończyliśmy oficjalnie II edycję akcji szkolnej Adidas Running. Bardzo się cieszymy, że tak wielu z Was wzięło udział i swoją aktywność rejestrowało dla swojej klasy. Przez cały czas trwania akcji w sumie przebiegliście, przejechaliście na rowerach, hulajnogach czy rolkach 17222 kilometry. Jest to 500 km więcej niż w zeszłym roku. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji zwyciężyła klasa 4c z wynikiem 4951,1 km. 2 miejsce zajęła klasa 5c z wynikiem 4205,7 km, a 3 miejsce 5a z rezultatem 1834,6 km.

W tym roku postanowiliśmy także wyróżnić najaktywniejszego uczestnika. Został nim Jakub Rogowski z klasy 5c. Informujemy, że nasi nauczyciela także aktywnie włączyli się w rywalizację i osiągnęli wynik 1339,2 km. Za co bardzo dziękujemy bo wiemy, jak ważne jest dawanie dobrego przykładu. Nagrody i dyplomy rozdane dla najlepszych. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do zabawy w przyszłym roku szkolnym!!

Ze sportowym pozdrowieniem koordynatorzy Hanna Zyg i Robert Olejniczak.

Skip to content