Zastępstwa w dniu 26.10.2021 wtorek
Agnieszka Adamczyk
lekcja opis zastępca uwagi
6 - Zajęcia odwołane   szkolenie w Rybniku (11.45 - 18.00)
       
Jacek Buszka
lekcja opis zastępca uwagi
2 8 k - Język angielski, 403 B. Janduda j. angielski
3 5 a - Język angielski, 403 R. Petrykowska-Cisek j. polski
4 4 a(1) - Język angielski, 403 S. Pisarek-Babiarz j. angielski
5 8 a - Język angielski, 403 S. Pisarek-Babiarz j. angielski
6 4 a(2) - Język angielski, 403 J. Wołczyńska j. angielski
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 P1A S. Pisarek-Babiarz  
5 stoł J. Lewandowska  
6 łacz B. Duda  
       
Patrycja Frelich
lekcja opis zastępca uwagi
6 5 a - Matematyka, 309 L. Zimończyk matematyka
7 4 s - Matematyka, 309 D. Bałdys historia
8 4 s - Matematyka, 309 L. Zimończyk matematyka
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 łacz D. Bałdys  
7 PaB L. Zimończyk  
8 PaB L. Zimończyk  
       
Justyna Gębczyńska
lekcja opis zastępca uwagi
6 - Zajęcia odwołane   szkolenie w Rybniku (11.45 - 18.00)
       
Gabriela Izydorska
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 b - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 7 b - Matematyka, 310 L. Zimończyk matematyka
3 7 e - Matematyka, 310 I. Kiernozek matematyka
4 7 e - Matematyka, 310 I. Kiernozek matematyka
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  SzB J. Pyrek  
1 PaB L. Zimończyk  
2 SzC I. Kiernozek  
3 łacz I. Kiernozek  
       
Monika Jakubska
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 a - Edukacja wczesnoszkolna, 212 J. Weber ed. wczesnoszkolna
6 1 a - Edukacja wczesnoszkolna, 212 J. Weber ed. wczesnoszkolna
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 hol J. Weber  
       
Mariola Jarczyk-Biernacka
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 c - Edukacja wczesnoszkolna, 303 J. Gawlik ed. wczesnoszkolna
3 2 c - Edukacja wczesnoszkolna, 303 J. Gawlik ed. wczesnoszkolna
4 2 c - Wychowanie fizyczne, SGM J. Gawlik wf
5 2 c - Edukacja wczesnoszkolna, 303 M. Paździor ed. plastyczna
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 SzA J. Ryba  
       
Anita Kasińska
lekcja opis zastępca uwagi
2 7 a - Język polski, 409 M. Pisarek-Ziarkowska j. polski
3 5 b - Język polski, 2 M. Pisarek-Ziarkowska j. polski
4 6 a - Historia, 2 R. Petrykowska-Cisek historia
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 sch2 R. Petrykowska-Cisek  
       
Teresa Kuczmierczyk
lekcja opis zastępca uwagi
5 7 b - Wychowanie fizyczne, SGDA R. Olejniczak wf
6 4 a(1) - Wychowanie fizyczne, SGDA J. Lewandowska wf
7 4 a(1) - Wychowanie fizyczne, SGDA B. Duda wf
8 1 a - Wychowanie fizyczne, SGM M. Jakubska wf
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 SGD1 H. Zyg  
6 SGD J. Lewandowska  
7 SGD J. Lewandowska  
       
Jolanta Malczewska
lekcja opis zastępca uwagi
4 7 b - Język polski, 416 E. Wolnik matematyka
       
Katarzyna Smoleńska
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 a - Wychowanie fizyczne, SGM J. Lewandowska wf
3 2 a - Edukacja wczesnoszkolna, 218 J. Bazgier ed. wczesnoszkolna
4 2 a - Edukacja wczesnoszkolna, 218 J. Bazgier ed. wczesnoszkolna
6 2 a - Edukacja wczesnoszkolna, 218 J. Bazgier ed. wczesnoszkolna
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 hol J. Bazgier  
       
Ewa Szewczyk
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 s - Edukacja wczesnoszkolna, 301 B. Duda ed. wczesnoszkolna
5 3 s - Edukacja wczesnoszkolna, 301 B. Duda ed. wczesnoszkolna
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 PaA M. Paździor  
5 PaA M. Jarosz  
       
Agnieszka Szulik
lekcja opis zastępca uwagi
5 7 c - Język polski, 416 S. Klimczak j. polski
6 8 a - Język polski, 416 S. Klimczak j. polski
7 8 a - Język polski, 416 J. Wołczyńska j. angielski
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 P1B E. Wolnik  
6 P1B S. Klimczak  
7 P1B J. Wołczyńska  
       
Beata Szyja
lekcja opis zastępca uwagi
8 5 s - Język polski, 416 S. Klimczak j. polski
       
Beata Tomm-Koprowska
lekcja opis zastępca uwagi
9 8 b - Chemia, 409 J. Ryba religia
10 7 e - Chemia, 409 M. Jarosz historia
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
9 P1B J. Ryba  
10 SzA M. Jarosz  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN