Wyniki konkursu „Malowanie na ekranie”.

W marcu uczniowie klas I- IV wzięli udział w konkursie „Malowanie na ekranie”. Zadaniem uczniów było wykonanie kartki w programie graficznym Paint, związanej z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.

Spośród nadesłanych prac jury wyłoniło laureatów:

Klasy pierwsze:

I miejsce: Adam Mrózek, Aleksandra Żelazo, Amelia Sęk, Brajan Słomka, Lena Zeman, Marcelina Lazar, Marta Bojda, Miłosz Zielonka, Nela Janoszek, Wiktoria Król- Bożek, Wojtek Klapsia.

II miejsce: Bartosz Szewczyk, Donatan Kempny, Franciszek Czechyra, Ignacy Oszczęda, Kinga Herich, Maja Balińska, Miłosz Sobik, Vanessa Bartecka, Wiktoria Suseł.

III miejsce: Adam Borowczak, Alicja Klimek, Anhelina Kuchynska, Antoni Płocharczyk, Hanna Kraińska, Hanna Kubiak, Julia Frysz, Kacper Marciszewski, Natalia Dzwigoł, Natalia Tomanek, Wiktor Kurtok.

Klasy drugie:

I miejsce: Amelia Wardach, Liliana Gamon, Marzena Grela, Polina Aleksieuk, Zuzanna Biela.

II miejsce: Natalia Sołtysik, Natalia Wójtowicz, Oktawia Juroszek, Wiktoria Wojtczak.

III miejsce: Alan Frysz, Antoni Hantulski, Timur Kopanytsia, Veniamin Fuks.

Klasy trzecie:

I miejsce: Anna Wydrzyńska, Kacper Baron, Klaudia Kowalska.

II miejsce: Michał Selwit, Wiktoria Suliga.

III miejsce: Alicja Depta, Marta Kret, Alicja Falkus.

Klasy IV:

I miejsce: Antoni Sęk, Daria Szałaj, Emilia Liszok, Hubert Perlak, Julia Ryszka, Maksymilian Nowak, Milena Prządka, Sara Łęcka, Tymofii Haidai.

II miejsce: Krystian Klepek, Maksymilian Pompa, Milena Najberg, Nadia Lubiak, Oliwia Walica.

III miejsce: Agata Szewczyk, Bartek Złoto, Kyrylo Mykhailenko, Matylda Komar, Michał Wardach, Milena Panuś.

Serdecznie gratulujemy!