Uwaga, konkurs organizowany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

 

Stwórz portret słynnego matematyka i sięgnij po nagrody. Dla osób, które zajmą miejsca 1-3 wydawnictwo wręczy bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL Tune 770NC Bluetooth 5.3. Wydawnictwo wyróżni także 6 innych prac, ich autorzy otrzymają zestawy do rysowania.

 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dowolną techniką portret słynnego matematyka lub innego uczonego, który zajmował się tą dziedziną nauki i przynieść go do swojego nauczyciela matematyki.

 

Prace powinny być przygotowane w formacie nie większym niż A3, mogą być przygotowane dowolną techniką plastyczną, na pierwszej stronie powinny być zapisane imię i nazwisko portretowanego uczonego wraz z informacją o latach, w których żył, nie mogą naruszać praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się
z poniższym regulaminem.

 

► Regulamin konkursu PORTRET SŁYNNEGO Matematyka

 

Skip to content