Szkolna akcja ekologiczna „Moje miasto bez elektrośmieci”

 

 

W ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci” organizujemy w naszej szkole szkolną zbiórkę na następujący zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny: żelazka, tostery, czajniki, młynki do kawy, roboty kuchenne, zegary, suszarki do włosów, lokówki, komputery PC, monitory komputerowe, akcesoria PC, laptopy, notebooki, telefony stacjonarne, faksy, telefony komórkowe, radia, kamery video, aparaty cyfrowe, odtwarzacze video, odkurzacze, mikrofalówki.

 

Podpisane elektrośmieci (imię i nazwisko ucznia, klasa, rodzaj i ilość odpadów) można zostawiać przy wejściu głównym do szkoły i przesłać tę informację przez e-dziennik do pani Sylwii Sauer. Najlepsi zbieracze elektrośmieci otrzymają upominek.

Za elektroodpady szkoła otrzyma punkty Funduszu Oświatowego, które wymienimy na pomoce dydaktyczne.

 

Akcja będzie trwała do 27 marca 2024 roku.

Skip to content