Dzień Otwarty 2024

13 marca nasza szkoła otwarła swoje wnętrza w ramach Dnia Otwartego. Wszyscy odwiedzający byli oprowadzani przez przedstawicieli samorządu uczniowskiego i mogli zobaczyć naprawdę imponująco wyposażone pracownie, porozmawiać z nauczycielami, spróbować swoich sił w różnych zadaniach, łamigłówkach, quizach, a także po prostu zobaczyć pomoce naukowe, z których korzystają uczniowie podczas codziennej nauki.

Dużą popularnością cieszyła się również piękna świetlica, biblioteka szkolna oraz sale gimnastyczne mała, duża, a także nowa siłownia szkolna.

Nieodłącznym elementem był poczęstunek goframi w „laboratorium przyszłości”- pracowni plastyczno-technicznej, które piekli sami uczniowie.

Wszyscy jesteśmy dumni z naszej szkoły i serdecznie zapraszamy do nauki w jej murach.

Opracowała: p. Hanna Zyg

 

Skip to content