RAJD GÓRSKI INTEGRACYJNY– „Lato w górach”

17 czerwca 2024 r. na powitanie lata uczniowie klas II- IV w liczbie 47 uczniów wybrali się w góry. Celem wyprawy była Kozia Góra – schronisko Stefanka. Trasę rozpoczęliśmy w Bielsku–Białej, a dokładnie w Cygańskim Lasku skąd żółtym szlakiem, a następnie niebieskim dotarliśmy najpierw na Kozią Górkę a potem do Schroniska Stefanka. Na miejscu czekały nas zabawy integracyjne na placu zabaw, zakupy w schronisku, odpoczynek. W pięknej scenerii i w doborowym towarzystwie zregenerowaliśmy siły po czym niebieskim szlakiem ruszyliśmy na Równie pod Kozią, następnie czerwonym w stronę Bielska i zielonym przez Lasek Cygański na parking, gdzie czekał na nas autobus. O godzinie szesnastej: opaleni, zmęczeni, szczęśliwi wróciliśmy do Żor.

Opiekę nad turystami sprawowały: p. Agnieszka Gąska, p. Justyna Gawlik, p. Anita Kasińska, p. Bożena Ogińska i p. Lidia Zimończyk.

Wszystkim uczestnikom letniej wyprawy za dobrą kondycję, dyscyplinę wędrowca wzajemne wsparcie i życzliwość Dziękuję!!!

Wszystkim uczestnikom tegorocznych wypraw i opiekunom DZIĘKUJĘ!!!

Życzę wspaniałego, radosnego i bezpiecznego odpoczynku!!!

Z pozdrowieniem turystycznym p. Mariola Karwot opiekun SKT „Wędrowniczek”

Do miłego spotkania na szlaku😊

Skip to content