Przeżyjmy to jeszcze raz! Wspomnienia z Festynu!

Wciąż pamiętamy te niezwykłe chwile, które razem spędziliśmy podczas ostatniego festynu. Śmiech dzieci biegających między straganami, zapach grillowanych kiełbasek, dźwięk radosnej muzyki i wspólna zabawa – wszystko to tworzyło wspaniałą atmosferę, której nie sposób zapomnieć.

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do ponownego przeżycia tych magicznych momentów. Przygotowaliśmy dla Was krótki film, który przeniesie Was z powrotem na nasz festyn, przypominając najpiękniejsze i najradośniejsze chwile.

Klikając w poniższy link, przeniesiecie się na kilka minut do świata wspomnień, pełnego kolorów, muzyki i wspólnej zabawy. Mamy nadzieję że ten film wywoła uśmiech na Waszych twarzach i sprawi, że chociaż na chwilę znowu poczujecie się jak tamtego cudownego dnia.

Dziękujemy, że byliście z nami i już nie możemy doczekać się kolejnej okazji do wspólnego świętowania!

link do filmu: https://youtu.be/_r7w0BPdQ4Y?si=OWvUpqv-1GD5VSjv

Skip to content