„Echo trzech lat nauki” w 3a

„Aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą 

i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń”

Wychowawca klasy 3a – Monika Jakubska

W czwartek 13 czerwca w klasie 3a odbyło się przedstawienie na zakończenie pierwszego etapu edukacji pt. „Echo trzech lat nauki”. Uczniowie dziękowali nie tylko nauczycielom, ale i swoim rodzicom za trud wychowania i za wszystkie spędzone przez te trzy lata chwile. Było dużo wspomnień, tańce, piosenki, a także wzruszających momentów, podczas których popłynęły łzy. Wychowawca Monika Jakubska, dziękuje uczniom i rodzicom za te wspólnie spędzone trzy lata i życzy wszystkim wytrwałości i sukcesów w kolejnych latach edukacji, a także dziękuje za życzliwość, wsparcie i zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

Skip to content