Podziękowania:))

Szanowni Państwo, emocje po naszym Festynie Rodzinnym Piętnastki już opadły, nadszedł więc czas na podziękowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i sukcesu naszego festynu.

Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników obsługi, kuchni i administracji za ich profesjonalizm i ciężką pracę, która sprawiła, że całe wydarzenie przebiegło bez zakłóceń. Paniom kucharkom należą się także ogromne brawa za przygotowanie pysznej lemoniady oraz ugotowanie wyśmienitej grochówki. Wasze kulinarne umiejętności sprawiły, że festyn był wyjątkowy.

Drodzy Nauczyciele, Wasze zaangażowanie i wsparcie podczas festynu były nieocenione. Dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie inspirujących warsztatów oraz zabaw, które wzbogaciły program festynu i przyniosły wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dzięki Wam festyn był nie tylko miejscem zabawy, ale również edukacji i integracji społecznej.

Wyrażamy również wdzięczność wszystkim uczniom i absolwentom, którzy pomagali przy przygotowaniach oraz za ich pomoc w posprzątaniu po imprezie. Wdzięczni jesteśmy za występy naszych uczennic, które śpiewały i tańczyły oraz tym, które malowały twarze uczestnikom festynu. Dziękujemy Dariuszowi Brodzie z klasy 8a za wyhodowane kaktusy, oraz Hani Wesoły i Agacie Buchalik z klasy 5b za wyprodukowanie mydełek. Wasze talenty i entuzjazm przyczyniły się do stworzenia niezapomnianej atmosfery. Specjalne podziękowania kierujemy do naszych byłych absolwentów: Kamila Jachymka za wspaniałą grę na perkusji oraz Mateusza Badury za niesamowitą grę na gitarze elektrycznej. Wasz występ dodały festynowi wyjątkowego charakteru i muzycznego klimatu.

Jesteśmy również wdzięczni naszym sponsorom za hojność i wsparcie finansowe, które umożliwiły zorganizowanie licznych atrakcji i smacznego jedzenia. Dziękujemy Fundacji „Podziel się Dobrem” Pani Agnieszki Sochy, Firmie „Worker Service”, Hurtowni Szkolno- Biurowej „Multibiuro”, Piekarni Witoszek, Bractwu Kurkowemu Żory, Szkole językowej Be Best, Firmie Handlowej „ADO” Adam Motyka, Zakładowi Produkcji Spożywczej AMBI, Panu Januszowi Zawiejskiemu z firmy „Handel Obwoźny Janusz Zawiejski”, Fitness Club 24, Sidolux Żory, Jerzemu Marciniakowi Przewodniczącemu Zarządu Rady Dzielnicy os. Sikorskiego. Dziękujemy także wszystkim osobom, które bezinteresownie wsparły organizację festynu w tym: Ochotniczej Straży Pożarnej w Osinach, Szkole językowej Right Now, Pani Agnieszce Szkołdzie wraz z uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera w Żorach, Bractwu Kurkowemy Żory, Kole Pszczelarzy Żory.

Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasta oraz tym, którzy obsługiwali stanowiska z grillem i napojami. Dziękujemy MOSiR Żory za wsparcie w sprzęcie, który był niezbędny do organizacji naszego wydarzenia.

Z wyrazami wdzięczności, Dyrektor Jolanta Malczewska, Rada Rodziców na czele z przewodniczącą Izabelą Mokrzyńską oraz koordynatorzy festynu.

Wysłano