Autor: Bożena Ogińska 20 stycznia 2024

19 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się „Wenecki karnawał”, w którym uczestniczyli uczniowie klas I-III. Nie zabrakło ciekawych zabaw i konkursów. Zadaniem  dzieci było przepłynięcie łódkami po weneckich kanałach, prezentacja weneckich masek oraz karnawałowych fryzur, a także pokaz bluz i koszulek z motywem bajkowym lub z gry komputerowej. W rytmie przebojów dzieci tańczyły z balonami, serpentynami i maskami. Najładniejsze stroje i fryzury zostały nagrodzone brawami i balonami. Podczas zajęć zostały wykonane błyszczące medale słoneczne dla najlepszej babci i najlepszego dziadka. Można było zobaczyć w Internecie ciekawe zdjęcia i informacje na temat Wenecji. To nie jest ostatni bal w tym roku!