Caption align here

Blog Full Left Sidebar With Frame

23 maja dziewczęta z klasy 6s zagrały w półfinale wojewódzkim. Była ogromna ekscytacja, ciekawość, stres, łzy, niejednokrotnie „amnezja”. Dziewczęta dały z siebie, ile mogły. Po walce zajmujemy drugie miejsce. Wielkie gratulacje dla zawodniczek i trenerki Hanny Zyg:))
Read More
REGULAMIN FESTYNU RODZINNEGO PIĘTNASTKI POSTANOWIENIA OGÓLNE: Wprowadza się ,,Regulamin imprezy niemasowej”, zwany dalej regulaminem, Regulamin obowiązuje na terenie imprezy niemasowej o nazwie Festyn Rodzinny Piętnastki odbywającej się w dniu 25.05.2024r. w godzinach 9:00-13:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi zwanej dalej „imprezą”, Organizatorem imprezy jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Żorach Celem regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa imprezy poprzez określenie zasad zachowania się...
Read More
22 maja odbył się XVIII Powiatowy Konkurs „Mali żorzanie znają swoje miasto” dla uczniów klas pierwszych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1S: Marta Bojda, Adam Borowczak, Wiktor Kurtok, Brajan Słomka, Lena Zeman i Miłosz Zielonka. Dzieci spisały się wspaniale zajmując I i III miejsce. Gratulujemy:))
Read More
17 maja klasa I s wraz z wychowawczynią, panią Katarzyną Smoleńską, udała się na warsztaty ortograficzne prowadzone przez panią Joannę Krzyżanek- autorkę bajek, opowieści i wierszy dla dzieci. Jeżeli któryś z uczniów nie był jeszcze zmotywowany do czytelnictwa, to z pewnością dokonało się to podczas spotkania z pisarką, która ze swadą opowiadała o bohaterach swoich książek i dzieliła się ze słuchaczami uroczymi anegdotkami z własnego życia.
Read More
1 2 3 18
Skip to content