Bal karnawałowy w klasach I-III

26 stycznia 2024 roku odbył się w naszej szkole wyjątkowy bal przebierańców, gromadzący uczniów z klas 1-3. W tym dniu sala gimnastyczna ożyła kolorami i radosnym śmiechem, gdy maluchy wcieliły się w swoje ulubione bajkowe postacie.
Podczas balu uczniowie zagłębili się w fascynujący pokaz magika, podczas którego, dzieci pozostały zaklęte w świecie iluzji, ich oczy świeciły się od zachwytu, a okrzyki zdumienia wypełniały salę. Zręczność magika w wykonywaniu niesamowitych trików przeniosła najmłodszych uczestników w krainę czarów, gdzie każdy gest wywoływał eksplozję entuzjazmu. Migoczące światła, świetna muzyka, tajemnicze triki i uśmiechy na twarzach dzieci sprawiły, że ten dzień stał się niezapomnianym przeżyciem.
Brawa dla wszystkich małych artystów i organizatorów, którzy sprawili, że bal przebierańców stał się magicznym wydarzeniem dla naszej szkolnej społeczności.
Życzymy wszystkim dzieciom niezapomnianych chwil pełnych śnieżnych radości podczas zimowych ferii!

Skip to content