Zostań zajączkiem wielkanocnym

 

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami i panią psycholog zachęca do wzięcia udziału w akcji charytatywnej na rzecz dziecięcych szpitali onkologicznych na Śląsku. Akcja trwa do 20 marca br.

 

By umilić pobyt dzieciom w szpitalu zbieramy: książki, kolorowanki, gry, bloki rysunkowe, puzzle, maskotki, farbki, mazaki, kredki, artykuły szkolne, klocki, zestawy kreatywne, budownicze i do majsterkowania. Ponadto: poduszki, koce dla dzieci.
Zbieramy również słodycze, soczki, kakao, Nutella, płatki śniadaniowe, dżemy oraz ciepłe skarpety dla chłopców i dziewczynek  oraz chemię typu chusteczki nawilżające, szampony dla dzieci, balsamy i oliwki dla dzieci, żel pod prysznic dla dzieci, pampersy, kaszki, soczki bobofrut i inne dla dzieci, słoiczki dla małych dzieci.

 

Pamiętajcie, że wszystkie rzeczy muszą być nowe, ze względu na stan zdrowia dzieci.

 

 

Wszystkie wymienione artykuły można przynosić do sali nr 2.

 

 

WSPÓLNIE DAJMY UŚMIECH MAŁYM, DZIELNYM PACJENTOM 🙂

 

Skip to content