Szkolny finał akcji „Góra Grosza”

Zakończyła się w naszej szkole akcja „Góra Grosza”. To już XXIV edycja akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Inicjatywa ta na stale wpisała się już w kalendarz wydarzeń w naszej szkole. Efektem zaangażowania całej społeczności szkolnej było zebranie 26428 sztuk monet na kwotę 641,60 zł. Największą ilość monet zebrała klasa 1s – 5700 sztuk, drugie miejsce w zbiórce zajęła klasa 4a – 4591 sztuk i 3 miejsce klasa 8s – 4081 sztuk. Gratulujemy zarówno uczniom jak i wychowawcom. Najważniejszym celem projektu było pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Samorząd Uczniowski wraz z Kołem Wolontariatu bardzo serdecznie dziękuje za wsparcie. Grosze to nie są wielkie pieniądze. Ale siła tkwi w pomocy wielu osób. Macie wielkie serca i za to Wam dziękujemy!!!