Szczepienia przeciwko HPV

Minister Zdrowia wraz z Ministrem Edukacji Narodowej przygotowali program zalecanych szczepień przeciwko wirusowi HPV. Obejmuje on dzieci po ukończeniu 9 roku życia do ukończenia 14 roku życia. Proszę o zapoznanie się materiałami informacyjnymi (w załączniku w zakładce „Informacje dla Rodziców”) oraz zdeklarowanie woli zaszczepienia dziecka (w załącznikach) do końca października. Po zebraniu zgłoszeń szczepienia wykona Przychodnia Na Rondzie. Deklaracje będą zbierać wychowawcy klas.

Koordynacją programu zajmuje się pielęgniarka szkolna – pani Ewa Jarczyk. (e-mail: jar_ewa1@wp.pl; tel: 668 316 156) Proszę z nią kontaktować się w razie potrzeby.

Wszystkie niezbędne dokumenty, załączniki zostały zamieszczone w zakładce „Informacje dla Rodziców”.