KASZTANOBRANIE 2024

Regulamin konkursu „Kasztanobranie”

1. Konkurs „Kasztanobranie” skierowany jest do wszystkich uczniów klas I-III oraz klas IV-VIII w Szkole Podstawowej
    nr 15 z Oddziałami Sportowymi w  Żorach. Klasa, która uzbiera największą ilość kasztanów zostanie nagrodzona pieniężnie. Nagroda zależna jest od ilości uzbieranych kasztanów.
  2. Konkurs trwa od 23 września 2024r. do odwołania (informacja o odwołaniu zostanie umieszczona na szkolnym facebooku).
  3. Celem konkursu jest zgromadzenie jak największej ilości kasztanów. Należy zbierać wyłącznie kasztany zdrowe, bez wyraźnych zanieczyszczeń – zepsute lub przegniłe nie będą przyjmowane.
    Zważone kasztany należy zostawiać w holu przy głównym wejściu – w punkcie zbiórki kasztanów. Pozostawione worki należy podpisać
    ( imię i nazwisko ucznia, klasa, waga kasztanów). Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi po zakończeniu akcji.
  4. Nagroda przyznana zostanie klasie, w której odnotowana zostanie największa ilość zebranych kasztanów. Pieniądze uzyskane z kasztanów będą przeznaczone dla zwycięzców konkursu oraz na szkolne konto Rady Rodziców.
  5. Nasza placówka bierze udział w akcji „Kasztanobranie 2024”, która organizowana jest przez firmę farmaceutyczną Pharmeko Sp. Z o.o. przy ulicy Niwy 10 w Dobiegniewie. Warunkiem, aby uzyskać dodatkowe zasoby finansowe jest uzbieranie przez placówkę minimum 1000kg. Bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji.
  6. W przypadku posiadania niewielkiej ilości kasztanów, zostaną one podarowane zwierzętom.
  7. Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie.
  8. Organizatorzy konkursu: Agnieszka Gąska, Monika Jakubska, Samorząd Szkolny.