Autor: Monika Jakubska 23 września 2022

Nasza szkoła od września jest pełna radości i akcji!

Wrześniowe, szkolne atrakcje zapoczątkowały  obchody Narodowego Dnia Sportu. Celem tego dnia było promowanie aktywności fizycznej, a oprócz tego uczniowie z klas IV-VIII mieli do rozwiązania quiz sportowy. W różnych miejscach w szkole pojawiły się zdjęcia z pomysłodawcami powstania takiego dnia w naszym kraju, którzy są jednocześnie ambasadorami tego dnia. Uczniowie chodząc po korytarzu zapoznawali się z tymi osobami, a potem na tej podstawie rozwiązywali quiz. Klasy starsze na lekcjach wychowania fizycznego biegowo realizowali również wyzwania Narodowego Dnia Sportu.

Młodsze klasy natomiast wykonywały pajacyki na czas, najpiękniej jak potrafią oraz za pomocą fotografii wykonywanych przez cudownych wychowawców uwieczniali wszystkie działania i ich efekty końcowe.

Zwycięzcami quizu zostali przedstawiciele klasy 5a, drugie miejsce zajęła klasa 4b, a trzecie klasa 7a. Serdecznie GRATULUJEMY!!!

Podziękowania kierujemy do Wszystkich uczniów, którzy podczas obchodów Narodowego Dnia Sportu ubrani byli w narodowe barwy, przynieśli akcesoria, flagi narodowe i dobrze się bawili.

Szczególnie dziękuję wychowawcom, którzy zmobilizowali i zachęcili uczniów do zabawy !!!
Mamy nadzieję, że za rok pogoda będzie nam bardziej sprzyjała i będzie nas jeszcze więcej!!

Ze sportowym pozdrowieniem
nauczyciele wychowania fizycznego naszej 15-stki oraz koordynator akcji p. Hanna Zyg!!!