Autor: Monika Jakubska 30 stycznia 2018

Tuż przed feriami  26.01.2018r w klubie ,,WISUS” odbył się Bal Karnawałowy, w którym udział wzięli uczniowie klas: 1b, 1c, 3a, 3b, 3e, 3d, 3s. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów kultowych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach znanych przebojów tj. „Despacito”, „Oczy zielone”, „Miłość w Zakopanem”  i wielu innych granych przez  pana Grzegorza bawili się wesoło. Muzyka płynąca z głośników inspirowała nas do szalonej zabawy. Pełni pozytywnej energii pląsaliśmy w parach, kole oraz korowodach.  Z uśmiechem na ustach śpiewaliśmy teksty słyszanych hitów, skacząc i tańcząc z radości.

Animatorka, a zarazem organizatorka balu, nasza nieoceniona pani Elżbieta Kadziak urozmaicała zabawę konkursami, które nagradzane były słodyczami zasponsorowanymi przez Zarząd Dzielnicy Sikorskiego – za co serdecznie dziękujemy!!!

Na naszym balu była także niepowtarzalna okazja do zrobienia pamiątkowych  zdjęć w stroju karnawałowym, które Wam  prezentujemy.

Serdecznie dziękujemy kierowniczce klubu ,,WISUS” pani Hannie Kalisz, panu Grzegorzowi Pitlokowi za przeprowadzenie nieodpłatnie wspaniałej zabawy oraz wszystkim nauczycielom.

Opracowanie i organizacja Elżbieta Kadziak i Magdalena Gawron