„Dar serca” dzieci pierwszokomunijnych

Serce pełne dobra miej i tym dobrem innych dziel…”

Tradycją parafii Miłosierdzia Bożego oraz naszej szkoły jest to, że w okresie komunijnym uczniowie klas trzecich dzielą się swoją radością z innymi. W białych tygodniach przedstawiciele klasy 3b i Szkoły Podstawowej nr 16 oraz 3a, 3c i Szkoły Podstawowej nr 14 odwiedzili Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” i „Ostoja” w Pszczynie. Celem spotkań z wychowankami było podzielenie się bombonierkami z prezentów komunijnych – tzw. „Dar Serca” oraz zapoznanie się działalnością ośrodka. Przedstawicielom dzieci komunijnych towarzyszyli rodzice oraz panie katechetki p. Mariola i p. Jolanta.

Za życzliwe przyjęcie i mile spędzony czas podopiecznym oraz wychowawcom Centrum Wsparcia DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy DZIECIOM oraz RODZICOM za WIELKIE SERCE!

Skip to content