Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego

20 września w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą. Kandydaci przygotowali plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, które również zaprezentowali przez szkolny radiowęzeł. Nad całością wyborów czuwała powołana komisja w składzie: Małgorzata Liszka, Kamila Skiba, Emilia Lipińska, Lena Lipińska wraz z opiekunami- p. Moniką Jakubską i p. Jolantą Rybą.
Miło nam poinformować, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Nikola Rybacka z klasy 6c. Skład zarządu zasilą uczennice: Magdalena Dzwonkowska i Oliwia Martyna z klasy 8b.Wszystkim uczniom dziękujemy za oddane głosy. Nowemu Zarządowi gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Na zdjęciu uczennice: Oliwia Martyna, Nikola Rybacka, Magdalena Dzwonkowska