Autor: Bogusława Duda 23 czerwca 2016

20 czerwca br. klasa Ie pod opieką pani Bogusławy Dudy i pani Agnieszki Adamczyk wybrała się na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Ochabach. Niestety pogoda w tym dniu nie dopisała. Od rana padał deszcz. Mimo tego bawiliśmy się doskonale. Oglądaliśmy niebezpieczne krokodyle, za zgodą właścicieli parku karmiliśmy owocami sympatyczne małpki. Mieliśmy też okazję obejrzeć wirtualne prehistoryczne oceanarium, film o wędrówce dinozaurów i miniatury najsłynniejszych budowli z całego świata. Wyjątkowo spodobał nam się dom do góry nogami i zabawa w małpim gaju. Niestety nie mogliśmy skorzystać z zabawy w kuli sferycznej, trampoliny i dmuchanego placu zabaw. Mimo tego wycieczka była udana i z żalem wracaliśmy do domu. Bardzo dziękujmy pani Beacie Niesporek i pani Magdalenie Kolanek za pomoc w opiece nad uczestnikami wycieczki.