Autor: Mariola Jarczyk-Biernacka 9 czerwca 2017

Dnia 9.06.2017 roku odbyła się całodniowa wycieczka uczniów klasy I a, I b i II b do Parku Rozrywki i Edukacji DREAM PARK w Ochabach. Dzieci miały możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji znajdujących się na jego terenie. Zwiedziły: park miniatur, park dinozaurów, dom do góry nogami, prehistoryczne oceanarium. Obejrzały seans filmowy w kinie 6D oraz 2D. Podziwiały także zwierzęta tropikalne w terrarium oraz wystawę dzikich kotów. Nie zabrakło również zabaw w małpim gaju i na placu zabaw.

Dziękujemy za opiekę: pani Blandynie Wróbel, pani Marioli Jarczyk – Biernackiej, pani Ewie Szewczyk oraz pani Bożenie Ogińskiej.

To był wspaniały dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Opracowanie: Mariola Jarczyk – Biernacka i Blandyna Wróbel