Autor: Bogusława Duda 27 lutego 2017

23 lutego br. uczniowie klasy II e pod opieką pani Ewy Radajewskiej i Bogusławy Dudy wzięli udział w warsztatach ceramicznych w Studiu Działań Artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach. Dzieci dowiedziały się skąd się bierze glina i w jaki sposób można ją wykorzystywać. Następnie wykonały glinianego zajączka według własnego projektu. Zajęcia tak bardzo nam się spodobały, że już jesteśmy umówieni na następne, podczas których dowiemy się jak lepić gliniane naczynia.