Autor: Monika Jakubska 3 stycznia 2020

W czwartek 2 stycznia 2020 r. dziewczynki z klasy 2a wraz z wychowawcą Moniką Jakubską wybrały się na lodowisko, aby w ten sposób spędzić wspólnie czas już w Nowym Roku 2020. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, nie zabrakło oczywiście upadków, ale mimo to towarzyszyła nam radość i uśmiech na twarzy. Dziewczynki bardzo sobie wzajemnie pomagały. Zarówno te, które świetnie sobie na łyżwach już radzą, jak i te, które nie do końca czują się na nich pewnie, niechętnie opuszczały lodowisko po czasie dla nas przeznaczonym. Dziękuję dziewczynkom za wspólną zabawę oraz za to, że pomagają sobie nawzajem. Cieszę się, że tak dobrze się czują w swoim towarzystwie.