Autor: Mariola Karwot 20 czerwca 2021

W miesiącu czerwcu uczniowie klas I a, I b, I c i I s w ramach lekcji religii wybrali się do kościoła parafialnego. Pierwszym przystankiem był krzyż misyjny, który znajduje się na placu kościelnym i zapoznanie się z historią parafii. Następnie nawiedzając świątynię uczniowie pomodlili się dziękując za pierwszy rok nauki i prosili o dobry i bezpieczny czas wakacji. Mieli też okazję przypomnieć sobie poszczególne miejsca w kościele świadczące o obecności Pana Jezus. Nie mogło zabraknąć odpoczynku na ławeczkach przy Grocie Matki Bożej i pamiątkowego zdjęcia. Przerwę uczniowie wykorzystali bawiąc się  wśród drzew na polanie przy kościele.

Pierwszoklasistom za cały rok spotkań „na dobre i na złe” oraz Rodzicom, Babciom, Dziadkom… za pomoc w czasie zdalnego nauczania Dziękuję!!!

Katechetka Mariola Karwot