Autor: Monika Jakubska 24 czerwca 2022

Dnia 20 czerwca 2022 roku klasa VIIIB wraz ze swoją wychowawczynią Renatą Petrykowską – Cisek wyruszyła na swoją ostatnią wycieczkę w szkole podstawowej. Uczniowie wybrali się na ognisko połączone z zawodami strzeleckimi w Lesie Dębina, gdzie pod czujnym okiem Pana Leszka nauczyli się jak poprawnie korzystać z broni i celnie strzelać do tarczy.

Na ognisku nie obyło się bez łez, wspólne śpiewy znanych piosenek sprawiły, że nawet najtwardszemu chłopakowi zakręciła się łezka w oku.

Tuż po zawodach, wszyscy po raz ostatni w takim gronie, żywo komentowali wyniki. Po zaciętej walce strzeleckiej, do półfinału weszli Milena i Maksymilian.

Ostatecznie finał wygrała Milena Szkup.

2 miejsce – Maksymilian Herc

3 miejsce – Bartosz Żarczyński

A tuż za podium: Gabriela Porębska i Jakub Wolański.

Po zjedzeniu ciepłego posiłku, klasa udała się na lody do osiedlowej kawiarenki 🙂

Opracowała Kornelia Goraus