Autor: Monika Jakubska 5 lutego 2017

02.02.2017 roku uczniowie klasy 2d skorzystali z możliwości bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach na lodowisku. Pod opieką wychowawcy p. Magdaleny Gawron i p. Hanny Zyg wybraliśmy się na lodowisko przy Hali MOSiR w Żorach. Po zapoznaniu się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, pełni wigoru i werwy byliśmy przygotowani do wejścia na lód. Godzinna jazda upłynęła nam niezmiernie szybko, pomimo drobnych kolizji i upadków zakończyliśmy ślizgi na tafli z uśmiechem na twarzy. Wypełnieni pozytywną energią szczęśliwie powróciliśmy na zajęcia do szkoły. Z niecierpliwością czekamy na podobne atrakcje.

Uczeń klasy 2d Nikodem Łata

Serdecznie podziękowania kierujemy do Pani Hanny Zyg za pomoc w zorganizowaniu wyjścia i opiekę na lodowisku.

wych. Magdalena Gawron