Autor: Katarzyna Smoleńska 10 czerwca 2019

6 czerwca 2019 r. pani Teresa Gola ze stowarzyszenia Folwark pod Lipami zaprosiła uczniów klasy 1 b z p. Bogusławą Dudą oraz klasy 2 a z p. Katarzyną Smoleńską do udziału w wyjątkowym ekologicznym happeningu „Naturalnie – Kulturalnie”, który odbył się na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach.

„Zielono-żółty kolor królował. Malowaliśmy domki dla ptaków i kotów wolno żyjących. Był krótki ekologiczny teatrzyk i sadzenie drzew. Na happeningu było  cudownie.” – Lena kl. 2 a

• Hurtownia "Papirus"