Autor: Katarzyna Smoleńska 26 kwietnia 2022

opracowała – p. Justyna Nowak

Dnia 26 kwietnia 2022 roku uczniowie klas 3a i 3b wybrali się do teatru na przedstawienie pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Spektakl wystawiony był w Teatrze Lalek „Banialuka” w Bielsku – Białej. Kiedy rozbłysły światła reflektorów i na scenie pojawili się aktorzy z lalkami odczuwaliśmy prawdziwą magię teatru. Z zapartym tchem podziwialiśmy grę aktorów, barwną scenografię. Wspaniała oprawa muzyczna, pomagała zrozumieć uczucia postaci i wprowadzała w odpowiedni nastrój. Po przedstawieniu uczniowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.