Autor: Bożena Ogińska 4 listopada 2021

W świetlicy szkolnej odbyły się zawody w skakaniu na skakance do pierwszego potknięcia. W zawodach wzięło udział 24 uczniów z klas I-III. Dzieci z przyjemnością skakały za pomocą różnych technik: jednonóż i obunóż. W pierwszej dwunastce znalazły się: Sylwia Cupiał z 2a – 90 podskoków, Karol Herba z 4s – 64 podskoki, Emilia Liszok z 2s- 62 podskoki, Milena Najberg z 2a – 57 podskoków, Amelia Wieczorek z 2s – 51 podskoków, Hanna Muras z 1b – 51 podskoków, Maria Dąbrowska z 2s – 50 podskoków, Milena Mazur z 1b – 38 podskoków, Natalia Kowol z 3b – 26 podskoków, Julia Herc z 3b – 21 podskoków, Julia Ryszka z 2a – 21 podskoków, Wiktoria Muras z 3a – 19 podskoków. Do następnych zawodów poczekamy na słońce i ciepłą pogodę.