Autor: Monika Jakubska 11 kwietnia 2021

Samorząd Uczniowski pomimo zdalnego nauczania nie próżnuje. W ostatnich dniach członkowie SU opracowali nowy numer gazetki Okiem Ucznia nr 5/kwiecień/2020_2021. Zachęcamy do jej przeczytania.

Redakcja tego numeru to: Julia Bukowiecka, Kornelia Goraus, Zofia Goraus, Stanisław Iwanek, Weronika Ligocka, uczniowie klasy VI B i III A.
Opiekun gazetki: Monika Jakubska przy współpracy z Panią Danutą Grodoń-Śliwińską.

A w numerze:

• ciekawostki z kwietnia,
  • Międzynarodowy Dzień Ziemi,
  • zdalne nauczanie okiem ucznia,
  • w kąciku naszych talentów prezentuje swoją miłość do koni Kamila Skiba z klasy 3a
  • w dziale sportowym  – Jan Błachowicz zawodnik MMA
  • okiem czytelnika – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  • archaizmy w opracowaniu uczniów klasy VIB
  • uczniowie klasy III a polecają ciekawe książki
  • kartka z kalendarza
  • przepisy dla każdego – Mielone kotleciki z pieczarkowym farszem