Autor: Monika Jakubska 7 maja 2021

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatami siódmej edycji  konkursu „Zielona Pracownia’2021” organizowanego przez  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęły 133 wnioski, z czego wyłonionych zostało 61 najlepszych projektów.
Nagrodą w konkursie jest otrzymanie dotacji, która umożliwi utworzenie w naszej szkole zielonej pracowni, a z której nasi uczniowie i nauczyciele będą mogli korzystać już od września 2021r.
Nasz projekt nosi nazwę „EKO Żory – cztery żywioły”. Każda część sali będzie symbolizować jeden z czterech żywiołów 🌎🌊💨🔥.
Przedstawiamy zatem zapowiedź naszej pracowni.