Autor: Katarzyna Smoleńska 26 maja 2021

Z prawdziwą radością informujemy, że klasa 3s zakończyła udział w projekcie Mali Detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas? Za uczestnictwo w projekcie uczniowie otrzymali dyplom, a wychowawczyni p. Magdalena Gawron – certyfikat.

Projekt Mali Detektywi był jednym z projektów edukacyjnych skierowanych do uczniów szkół podstawowych przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Dzięki uczestnictwu w tym projekcie, uczniowie stali się studentami Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Projekt składał się z 8 scenariuszy, podczas których uczniowie wprowadzeni zostali w świat zagadek! W konwencji detektywistycznej poznawali tajniki matematyki, przyrody czy informatyki.

Gratuluję!

wychowawczyni Magdalena Gawron