Autor: Monika Jakubska 27 lutego 2020

We wtorek 25.02.2020 r. w klasie 2a odbyły się zajęcia robienia bransoletek metodą Kumihimo. Na zajęcia te została zaproszona Pani Marta Trojnar, która przyszła wraz z uczennicami ze Szkoły Podstawowej nr 4. Na początku zajęć Pani Marta przeczytała dzieciom książkę w ramach akcji “Cała Polska czyta dzieciom”, a następnie przeszła do uczenia dzieci wykonania bransoletek. Uczniowie mieli okazję wykonać swoją bransoletkę i przy okazji poćwiczyć sprawność manualną i logiczne myślenie. Dziękujemy Pani Marcie Trojnar za gościnę w naszej klasie i umilenie wspólnego spędzenia czasu.