Autor: Sylwia Owczorz 25 maja 2017

W dniu 25 maja br. klasa IIIe postanowiła przygotować zdrowe kanapki. Uczniowie przynieśli chleb lub bułki oraz składniki, z którymi lubią zjadać swoje kanapki.

Parę tygodni temu zasadziliśmy wspólnie kiełki nasion, które dzisiaj mogliśmy wykorzystać do naszych kanapek. Na naszych stołach nie zabrakło wędlin, sera, pomidorów, ogórków, sałaty czy rzodkiewek.
   Pyszne i kolorowe kanapki, które zostały przygotowane przez uczniów zjedliśmy na drugie śniadanie. Wystarczyło nam również kanapek, aby podzielić innych nauczycieli drugim śniadaniem.