Autor: Katarzyna Smoleńska 17 czerwca 2016

Opracowała: Elżbieta Kadziak

„Znów wakacje” – jak wakacje, to przede wszystkim bezpieczeństwo w czasie wakacji. Jest to temat bardzo ważny, temat którego nie można pominąć. Bo cóż jest ważniejsze od ludzkiego życia, od naszego bezpieczeństwa. Pogadanka na ten temat – to za mało. Dlatego też, klasa 3b potraktowała temat poważnie. Aby utrwalić nasze wiadomości, wykonaliśmy projekty plakatów na temat bezpieczeństwa. Niektóre z dzieci przygotowały: przysłowia, żarciki, krzyżówki oraz ciekawostki o wakacjach. Poskładaliśmy nasze literki i zapisaliśmy temat do zeszytów. Już wiemy, że po wakacjach mamy wrócić cali i zdrowi. Oto niektóre z nich.