Autor: Monika Jakubska 17 czerwca 2021

W drugim semestrze bieżącego roku szkolnego, w klasie 3a rozpoczęła się akcja czytelnicza „Czytam, bo lubię”. Polegała ona na tym, że uczniowie mieli za zadanie czytać wybrane przez siebie książki, a swoje spostrzeżenia i opinie, opisywać w specjalnych do tego założonych zeszytach. Niektórzy okazali się niezwykle utalentowanymi recenzentami, a opinie na temat przeczytanych przez nich książek były zamieszczane w Szkolnej Gazetce „Okiem Ucznia”. Ci najlepsi, zostali nagrodzeni wyjściem do herbaciarni „U Janeczki” w Żorach na pyszną herbatkę i lody. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy angażowali się w czytanie książek i ich opisywanie. Tymi najlepszymi zostali: Janina Kula, Zoja Foltyn, Inga Klepek, Maja Kowal, Kamila Skiba, Małgorzata Liszka, Julia Janus i Franciszek Duda. Gratuluję wszystkim nagrodzonym i trzymam kciuki za efekty tej pracy w czwartej klasie.

Wychowawca: Monika Jakubska