Autor: Katarzyna Smoleńska 20 lutego 2017

Dnia 16 lutego 2017 roku uczniowie z klas V d i VI c wraz z wychowawcami wybrali się na na lodowisko przy Hali MOSiR w Żorach.

To był piękny dzień! Od rana mocno grzało słoneczko, aż trudno było uwierzyć, że to jeszcze luty. Z radością pokonaliśmy drogę na lodowisko podczas wesołego spaceru. Na miejscu towarzyszył nam jeszcze lepszy humor. Wszyscy dobrze się bawili. Wygłupy, wybuchy śmiechu oraz pierwsze próby jazdy na łyżwach – zapewne jeszcze długo będziemy je wspominać z uśmiechem na ustach! Po szaleństwie na tafli lodu odwiedziliśmy pobliski rynek, gdzie „naładowaliśmy akumulatory” po wysiłku fizycznym. Kiedy skonsumowaliśmy nasze przekąski, wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły ciesząc się wspaniałą pogodą.

Mamy nadzieję, że wkrótce znowu wyruszymy na podobną wyprawę! Osoby, które nie były i nie widziały naszych szaleństw, a także te, które chcą powspominać ten radosny czas, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Sandra Klimczak