Autor: Monika Jakubska 18 stycznia 2022

W pierwszym konkursie organizowanym w tym roku dla dzieci przez Fundację Pho3nix – Active School mamy laureatów z naszej szkoły, którzy najbardziej zaangażowali się podczas wyzwania. A zostali nimi: Kacper Mularz, Nataniel Mularz, Natalia Suliga, Krzysztof Suliga, Adam Nizkiewicz, Wiktoria Suliga, Grzegorz Suliga, Barbara Bortlik, Martyna Bortlik i Tymoteusz Bortlik.

Cała dziesięcioosobowa ekipa otrzymała opaski Mini band 4 przeznaczone specjalnie dla dzieci.
Gdy rozmawiałam ze zwycięzcami opowiadali, że wcale to nie było trudne. Konkurs nie wymagał dużego wysiłku, wystarczyły chęci i zaangażowanie.

Wystarczyło się zarejestrować na stronie Fundacji Pho3nix Active School i wszystko było napisane – jak postępować, żeby wziąć udział. Oczywiście bez pomocy rodziców nie obyło się.

BIERZCIE PRZYKŁAD Z NASZYCH ZWYCIĘZCÓW I WY BĄDŻCIE KOLEJNYMI!!!
SERDECZNIE GRATULUJEMY NAJLEPSZEJ DZIESIĄTCE I ZACHĘCAMY DO PODEJMOWANIA KOLEJNYCH WYZWAŃ W KONKURSACH PHO3NIXA.

Ze sportowym pozdrowieniem koordynatorki projektu w szkole
Hanna Zyg i Monika Jakubska