Muzeum Miejskie w Żorach
Wyniki konkursu na ozdoby wielkanocne 2016
Skład komisji: Jadwiga Tabor, Urszula Niechoj, Leokadia Buchman, Justyna Kloczkowska, Danuta Kolarska.
Rozdanie nagród nastąpi w dniu 12.04.2016 r. o godz. 17:00 w Muzeum Miejskim w Żorach, ul. Muzealna ½.
Nagroda publiczności zostanie przyznana podczas rozdania nagród.
OSOBY DOROSŁE
I MIEJSCE:
Agnieszka Woryna
Marzena Trybała
Małgorzata Karwowska – Motyka
II MIEJSCE:
Katarzyna Pijarowska
Lazar Katarzyna
PRACE ZBIOROWE
I MIEJSCE:
Marcelina Szot, Wiktoria Piszczek, Magdalena Dudzik, Łukasz Zając – P 23 Żory
Wiktoria Foltyn, Julia Kocierz – G 4 Żory
Wojciech Karwowski z mamą Elżbietą – SP 3 Żory
Weronika Orłowska z ciocią Ewą
Jan Ficek z mamą – ZSP nr 8 Żory
II MIEJSCE:
Błażej Orszulik, Katarzyna Bartuś – ZSP nr 5 Żory
Martyna i Piotr Bembenek – SP 13 Żory
Ania Grzelak, Emil Tamioła, Magda Buchalik – P 22 Żory
Julia Dendewicz, Natalia Herba, Patrycja Kalinowska – świetlica szkolna SP 15 Żory
Karol Tomczak z ciocią Jonatą Garus – ZSP nr 8, P 8 Żory
Nina Płaczek z mamą – ZSP nr 8 Żory
III MIEJSCE:
Malwina Midera, Lena Wawreczko, Fabian Janowiec – P 23 Żory
Krzysztof Szymański z mamą – P 23 Żory
Filip Mandel z mamą – ZS nr 8 Żory
PRACE INDYWIDUALNE – PRZEDSZKOLA
I MIEJSCE:
Jan Bywalec – P 12 Żory
Maciej Gulczyński – P 8 Żory
Julia Prątnicka – P 8 Żory
Maja Krawczyk – P 23 Żory
II MIEJSCE:
Nikol Foks – P 23 Żory
Julianna Kubat – P 12 Żory
Aleksandra Koczy – P 12 Żory
Milena Lazar – P 13 Żory
Agata Groborz – P 8 Żory
Klaudia Gąciarek – P 8 Żory
III MIEJSCE:
Julia Żur – P 12 Żory
Filip Cwajkowski – P 12 Żory
Xavier Komosiński – P 12 Żory
PRACE INDYWIDUALNE – KLASY I – III
I MIEJSCE:
Tatiana Rusek – ZSP nr 5 Żory
Hanna Nowak – ZSP nr 5 Żory
Kacper Sładek
Gabriela Porębska – SP 15 Żory
Weronika Zawierucha – SP 15 Żory
II MIEJSCE:
Monika Korona – SP 13 Żory
Alan Tekiela – SP 13 Żory
Aleksandra Muszyńska – SP 15 Żory
Jagoda Wilkosz – ZSP nr 5 Żory
Nikolas Ciuk – SP 7 Żory
Michał Pepek – ZS nr 8 Żory
Aleksandra Zborowska – SP 15 Żory
Mateusz Badura – SP 15 Żory
Zuzanna Włodarczyk – SP 15 Żory
Bartosz Kopij – SP 15 Żory
Łukasz Owczarek – SP 3 Żory
Natalia Małek – SP 15 Żory
III MIEJSCE:
Gracjan Chuć – ZSP nr 5 Żory
Karol Zając – SP 13 Żory
Julia Sykus – SP 13 Żory
Dominika Nowak – ZSP nr 5 Żory
Ewa Jakubczyk – SP 13 Żory
Magdalena Gliklich
Nikol Rusinowska – SP 15 Żory
Tamara Galac – PSP Żorek
Rafał Zagórski – SP 3 Żory
PRACE INDYWIDUALNE – KLASY IV – VI
I MIEJSCE:
Wojciech Chmielewski – ZSP nr 6 Żory
Maja Trojnar – SP 3 Żory
Oliwia Krawczyk – ZS nr 8 Żory
Julia Płaczek – ZSP nr 8 Żory
II MIEJSCE:
Sonia Żugaj – ZSP nr 6 Żory
Patrycja Ołubek – SP 15 Żory
Marek Wiktor – ZS nr 8 Żory
Julia Wańczura – SP 7 Żory
III MIEJSCE:
Nikodem Kostka – ZSP nr 6 Żory
Agata Porwolik – ZSP nr 6 Żory
Mateusz Krawczyk – ZSP nr 6 Żory
Anna Rudnicka – SP 3 Żory
Patrycja Osińska – SP 3 Żory
Patryk Jędrzejczyk – SP 7 Żory
PRACE INDYWIDUALNE – GIMNAZJUM
I MIEJSCE:
Franciszek Tomiak – G 4 Żory
Oliwia Woryna – G 6 Żory
II MIEJSCE:
Agata Dunowska – G 4 Żory