Autor: Monika Jakubska 13 października 2019

W piątek 11.10.209 r. odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez naszych sponsorów  Drugiego Festynu Rodzinnego Piętnastki. Te nagrody to wejściówki do kina “Na Starówce”, karnet na siłownię do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach, bon podarunkowy na zajęcia fitnes/power bike, zaproszenie na trening personalny oraz wejściówki na zajęcia fitness do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego Vita Sport w Żorach.  Pani Dyrektor Jolanta Malczewska spośród kilkudziesięciu losów, które zostały wrzucone przez rodziców naszych uczniów podczas festynu, wylosowała wygranych szczęśliwców. Poniżej przedstawiamy wyniki tego losowania:

1. Wejściówki do kina “Na Starówce” dla 2 osób wygrali: Pani Marta Krochmal, Pan Piotr Gołaszewski, Pani Joanna Korbecka, Pani Edyta Badura i Pan Rober Kwaśny.

2. Bon podarunkowy na zajęcia fitness i bower bike (karnet open) do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego Vita Sport wygrała Pani Wioleta Kunicka.

3. Zaproszenie na trening personalny do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego Vita Sport w Żorach wygrali: Pani Małgorzata Kolorz, Pani Jolanta Czaus i Pan Rafał Błosiński.

4. Karnet na siłownię do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach wygrali: Pani Dominika Jakubiak, Pani Aleksandra Kimla, Pan Sylwester Kraska, Pan Mariusz Szostok, Pani Agnieszka Jóźwik, Pan Krzysztof Sieheń, Pani Izabela Mokrzyńska i Pan Bartosz Dąbrowski.

5. Wejściówkę na zajęcia fitness do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego Vita Sport w Żorach wygrali: Pani Renata Sankiewicz, Pani Małgorzata Gołdyka, Pani Aleksandra Słotwińska, Pani Sylwia Kraska, Pani Izabela Korbel, Pani Beata Błosińska, Pani Aneta Matuszewska, Pani Barbara Maria Bulik-Jurczyk, Pan Sebastian Michałowski i Pani Agata Dąbrowska.

Wszystkim szczęśliwcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym życzymy szczęścia na kolejnym festynie. Wygrane wejściówki będzie można odbierać od wtorku w sekretariacie szkoły.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w festynie oraz sponsorom za ufundowanie wejściówek, którymi byli: kino “Na Starówce”, Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe Vita Sport

oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.