Autor: Monika Jakubska 7 kwietnia 2020

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów. Prosimy o zapoznanie się z poniższym załącznikiem z Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Wiosenna przerwa świąteczna

Jednocześnie Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy szkoły składają naszym uczniom i ich rodzinom serdeczne życzenia świąteczne.

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy, a wszystkie życzenia okazują  się do spełnienia. Aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia będzie dla nas celem do spełnienia.