Autor: Monika Jakubska 10 września 2021

Zapraszamy uczniów, ich rodziny oraz mieszkańców osiedla na Trzeci Festyn Rodzinny Piętnastki, który odbędzie się w sobotę 18 września 2021 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Żorach w godzinach od 9.00 do 13.00.

Będzie można zjeść pyszną grochówkę ugotowaną przez nasze niezastąpione panie kucharki, ciasta upieczone przez niezawodnych rodziców oraz kiełbasę z grilla, którą będą piec nasi nauczyciele, a także napić się kawy i herbaty serwowanej na świeżym powietrzu.

Zachęcamy do zapoznania się z programem festynu, zamieszczonym na poniższym plakacie. Zainteresowanych zapraszamy również zajęcia z języka migowego.

W trakcie trwania festynu będzie okazja, aby wrzucić do skrzynki kupon z imieniem i nazwiskiem ucznia lub jego gościa. Po festynie wylosujemy tych, którym dopisze szczęście. Otrzymają oni ufundowane przez sponsorów upominki (wejściówki do kina, wejściówki na zajęcia fitness do Vita Sport, voucher na wydruk fototapety itp.).

W trakcie trwania festynu od godz. 9.00 do 12.00  będzie działał punkt szczepień dla zgłoszonych przez rodziców uczniów oraz innych chętnych.

Gwarantujemy świetną szkolno-osiedlową zabawę.

Obiady w tym dniu nie będą wydawane.