Autor: Monika Jakubska 29 sierpnia 2022

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się w czwartek 1 września 2022 r., zgodnie z poniższymi informacjami:

1. Na godzinę 9.00 zapraszamy uczniów klas II, III i IV, a uczniów klas V, VI, VII i VIII na godzinę 10.00, zgodnie z załączonym harmonogramem.

Klasy czwarte przychodzą w pierwszej kolejności na małą salę gimnastyczną.

Po podziale na klasy przejdą z wychowawcami klas do sal lekcyjnych wyznaczonych w harmonogramie .

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

2. Uczniów klas I zapraszamy na godzinę 11.00. Uroczyste przywitanie pierwszoklasistów odbędzie się na małej sali gimnastycznej, a następnie po podziale na klasy, uczniowie udadzą się  z wychowawcami do sal lekcyjnych.

3. Zapisy na świetlicę szkolną przyjmowane są w dniu rozpoczęcia roku szkolnego od godziny 8.00 do 13.00, a w pozostałych dniach w godzinach pracy świetlicy.

4. Obiady będą wydawane od poniedziałku 5 września 2022 r. Umowy podpisywane będą w głównym holu szkoły w następujących dniach:

• 1.09.2022 r. od 7.00 do 15.00 (czwartek)
  • 2.09.2022 r. od 8.00 do 16.00 (piątek)
  • w pozostałych dniach w pokoju 207 w godzinach pracy intendenta, tj.  od 7.00 do 15.00.

5. Szkoła zapewnia wszystkim uczniom podręczniki szkolne za wyjątkiem religii, które należy zakupić we własnym zakresie zgodnie z wykazem podręczników umieszczonych na stronie szkoły. Pomoce  naukowe oraz artykuły szkolne zakupują rodzice zgodnie z zaleceniami nauczycieli poszczególnych przedmiotów, które będą przekazane uczniom na pierwszych spotkaniach.

O godzinie 8.00 w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego odbędzie się Msza Święta, w której mogą wziąć udział chętni uczniowie.

6. W piątek 02 września 2022 r. będą odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze zgodnie z poniższym harmonogramem. Świetlica będzie czynna w godzinach 6.45 – 16.15, obiady  nie będą wydawane.

Piątek 02.09.2022 – HARMONOGRAM ZAJĘĆ

mgr Jolanta Malczewska