Autor: Monika Jakubska 26 sierpnia 2020

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 we wtorek 1 września 2020 roku.

Po kliknięciu poniższego harmonogramu znajdują się szczegóły rozpoczęcia roku szkolnego w klasach II – VIII.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

W przypadku sprzyjającej pogody rozpoczęcie roku szkolnego dla klas I i IV odbędzie się na boisku szkolnym.

Jeśli pogoda będzie niesprzyjająca, klasy czwarte przychodzą w pierwszej kolejności na dużą salę gimnastyczną, a następnie po podziale na klasy przejdą z wychowawcami klas do wyznaczonych w harmonogramie sal lekcyjnych.

Klasy IV przychodzą na godzinę 9.00 zgodnie z powyższymi informacjami.

IV A                 IV B                     IV S

Natomiast klasy pierwsze po przywitaniu pierwszoklasistów na sali gimnastycznej/boisku szkolnym, udadzą się z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych.

Klasy pierwsze przychodzą na rozpoczęcie roku szkolnego z jednym opiekunem w następujących godzinach:

klasa 1a i 1b na godzinę 10.30

Klasa I A      Klasa I B

klasa 1c i 1s na godzinę 11.30

Klasa I C          Klasa I S

Prosimy o zabranie ze sobą maseczek.

NA TEREN PLACÓWKI WCHODZĄ TYLKO RODZICE PIERWSZOKLASISTÓW I NOWO PRZYJĘTYCH UCZNIÓW

W poniższym załączniku znajdują się informacje dotyczące zapisów dzieci na stołówkę i świetlicę szkolną.

Zapisy na świetlicę szkolną i stołówkę

Szkoła zapewnia wszystkim uczniom podręczniki szkolne za wyjątkiem religii. Pomoce  naukowe oraz artykuły szkolne zakupują rodzice zgodnie z zaleceniami nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

W szkole nie ma obowiązku noszenia maseczek podczas lekcji.  Natomiast w przestrzeniach wspólnych  (korytarze, szatnie itp.), uczniowie i pracownicy są zobowiązani do zakrywania ust i nosa. Uczniów w maseczki lub przyłbice zaopatrują rodzice. W szkole będzie możliwość umycia i zdezynfekowania rąk. Jeśli dziecko ma uczulenie i może alergicznie reagować na składniki płynu dezynfekującego, rodzice są zobowiązani zaopatrzyć dziecko we właściwy preparat.

mgr Jolanta Malczewska